طراحی سایت شرکتی

افزایش اعتماد و اعتبار شرکت شما

طراحی سایت شرکتی باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش بهره وری و درآمد شرکت شما خواهد شد. اگر هنوز سایتی برای شرکت خودتان طراحی نکرده باشید، مطمئن باشید اکثریت بازار را از دست میدهید و رقبای شما به راحتی با داشتن سایتی حرفه ای، بهترین روش بازاریابی رو در پیش میگیرند و همیشه از شما جلوتر هستند.

طراحی وب سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به عرصه و بازار اینترنتی شرکت شما می باشد. داشتن یک سایت اصولی و حرفه ای میتواند کمک بسیار زیادی به موفقیت شرکت شما در بازار تجارت جهانی کند و همین امر سبب میگردد، شرکت های کوچک و بزرگ، خصوصی و دولتی و همگی با طراحی سایت شرکتی، اولین و مهم ترین گام را به سمت دیجیتالی شدن بردارند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود رقبا به فضای مجازی، داشتن یک وب سایت حرفه ای برای شرکت شما امری ضروری به حساب میاید و با طراحی سایت شرکتی میتوانید کاملا حرفه ای به رقابت بپردازید و با داشتن یک سایت حرفه ای در این دنیای مجازی، برنده رقابت شما باشید.

برای تصمیم گیری بهتر شما را به مشاوره رایگان با کارشناسان پرسیس دعوت میکنیم.

طراحی سایت شرکتی
خلاقیت در طراحی سایت شرکتی

خلاقیت در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی کاملا بر اساس اصول سئو و استانداردهای جهانی وب با توجه به نیازهای مشتریان انجام میگردد. امکاناتی مثل مدیریت صفحات، منو ها، اخبار، مقالات، گالری تصاویر، گالری ویدیوها، گالری پادکست ها، مدیریت کاربران و بیش از ده ها امکانات دیگر، تنها بخشی از یک سایت شرکتی محسوب میگردد.

طراحی و چیدمان صفحات سایت شرکتی باید طوری انجام گردد که از نظر سرعت بدون کندی و سریع لود شود و دسترسی محتوا سایت به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد. طراحی صفحه سایت شرکتی دقیقا مانند دکور شرکت شما مشاهده می شود و هر چه مقدار زیباتر و خلاقانه تر باشد مسلما در جذب مشتری کمک زیادی میکند.

زیبایی را خلق میکنیم…

زیبایی طراحی سایت شرکت خودتون رو به دست متخصصات حرفه ای آژانس دیجیتال مارکتینگ پرسیس بسپارید تا با خلاقانه ترین و حرفه ای ترین چیدمان سایت خود مواجه شوید و همزمان با زیبایی تجربه سرعت عالی سایت رو به همراه امکانات کامل یک سایت شرکتی داشته باشید.

با سئو سایت شرکتی، حتما موفق هستید...

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل، میتوان حتمی گفت یکی از راه های تضمینی در افزایش فروش و موفقیت قطعی کسب و کار آنلاین به حساب میاید.

بعد از طراحی سایت شرکتی باید راه کاری برای افزایش فروش اینترنتی پیدا کرد که قطعا بهترین راه همین سئو سایت می باشد. انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوی بر اساس کلمات کلیدی هدف باید طبق تجربه چند ساله انجام شود تا در سریعترین زمان ممکن نتیجه سئو سایت خودتون رو مشاهده کنید.

شما مشتری گرامی که طراحی سایت شرکتی شما توسط پرسیس وب انجام شده است، قطعا دیگر نگرانی بابت سئو فنی و داخلی سایت خود ندارید، زیرا توسط تیم پرسیس هنگام طراحی سایت تماما رعایت شده است و در این مرحله دو قدم جلوتر از رقبا هستید.

طراحی سایت شرکتی در مجموعه پرسیس وب بر اساس اصول سئو و بهتر هستش بگیم سئو محور انجام میگردد.

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی سایت شرکتی با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله استفاده از امکانات، نوع طراحی، فضای مورد نیاز، تعداد صفحات مورد استفاده در طراحی سایت و … مشخص میگردد و بعد از نیاز سنجی مشتریان گرامی و بررسی تیم کارشناس طراحی سایت و طبق یک پروپوزال تقدیم حضورتان میگردد.

پرسیس وب همیشه سعی میکند با توجه به نیاز های مشتریان حتی بدون افت یک درصد از کیفیت و خدمات قابل ارائه، قیمت حداقلی را در نظر بگیرد تا مشتریان گرامی به راحتی بتوانند بابت طراحی سایت شرکتی خود سرمایه گذاری کنند.

یادتون باشه که طراحی سایت شرکتی بر اساس استانداردهای جهانی وب، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود. اگر سرمایه گذاری با مشورت کارشناس مجرب طراحی سایت به درستی انجام شود، به زودی برگشت هزینه را تجربه میکنید و شاهد سود می شوید.

شما هم به مشاوره رایگان طراحی سایت دعوتید...

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می باشد. میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان
برخی از نمونه کارهای طراحی سایت
... شنیدن کی بود مانند دیدن ...