طراحی فروشگاه اینترنتی

تضمین فروش با طراحی سایت فروشگاهی

طراحی فروشگاه اینترنتی تنها کافی نیست…

چیدمان صفحه فروشگاه، استفاده از امکانات فروشگاه، مدیریت دسته بندی ها و … تماما از لزومات یک سایت فروشگاهی خوب می باشد. طراحی سایت فروشگاهی به قدری مهم هستش که در نگاه اول دقیقا مانند همان ویترین فروشگاه شما می باشد و در جذب مشتری بسیار مهم هستش.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود رقبا به فضای مجازی، داشتن یک وب سایت فروشگاهی حرفه ای برای فروشگاه شما امری ضروری به حساب میاید و با طراحی سایت فروشگاهی میتوانید کاملا حرفه ای به رقابت بپردازید و با داشتن یک فروشگاه اینترنتی در این دنیای مجازی، برنده رقابت شما باشید.

درآمد خیلی از فروشگاه های اینترنتی به بیش از 50 میلیارد تومان در روز میرسد. این یعنی شما هم با راه اندازی فروشگاه اینترنتی میتوانید به بخش بزرگی از این درآمد برسید.

برای تصمیم گیری بهتر شما را به مشاوره رایگان با کارشناسان پرسیس دعوت میکنیم.

طراحی سایت شرکتی
خلاقیت در طراحی سایت شرکتی

خلاقیت و نوآوری در طراحی فروشگاه اینترنتی

طراحی فروشگاه اینترنتی کاملا بر اساس اصول سئو و استانداردهای جهانی وب با توجه به نیازهای مشتریان انجام میگردد. امکاناتی مثل مدیریت محصولات، دسته ها، مدیریت فروش، مدیریت سفارشات، مدیریت انبار، اخبار، مقالات، مدیریت کاربران و بیش از ده ها امکانات دیگر، تنها بخشی از یک سایت فروشگاهی محسوب میگردد.

طراحی و چیدمان صفحات فروشگاه اینترنتی باید طوری انجام گردد که از نظر سرعت بدون کندی و سریع لود شود و دسترسی محصولات و دسته بندی ها در سایت به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد. طراحی صفحه سایت فروشگاهی دقیقا مانند ویترین فروشگاه شما مشاهده میگردد و هر چه مقدار زیباتر و خلاقانه تر باشد مسلما در جذب مشتری کمک زیادی میکند.

زیبایی را خلق میکنیم…

زیبایی طراحی سایت فروشگاهی خودتون رو به دست متخصصان حرفه ای آژانس دیجیتال مارکتینگ پرسیس بسپارید تا با خلاقانه ترین و حرفه ای ترین چیدمان فروشگاه اینترنتی خود مواجه شوید و همزمان با زیبایی تجربه سرعت عالی سایت رو به همراه امکانات کامل یک سایت فروشگاهی داشته باشید.

با سئو سایت فروشگاهی، حتما موفق هستید...

سئو یا همان بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل، میتوان حتمی گفت یکی از راه های تضمینی در افزایش فروش و موفقیت قطعی کسب و کار آنلاین به حساب میاید.

بعد از طراحی سایت فروشگاهی باید راه کاری برای افزایش فروش اینترنتی پیدا کرد که قطعا بهترین راه همین سئو سایت می باشد. انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوی بر اساس کلمات کلیدی هدف باید طبق تجربه چند ساله انجام شود تا در سریعترین زمان ممکن نتیجه سئو سایت خودتون رو مشاهده کنید.

شما مشتری گرامی که طراحی فروشگاه اینترنتی شما توسط پرسیس وب انجام شده است، قطعا دیگر نگرانی بابت سئو فنی و داخلی سایت خود ندارید، زیرا توسط تیم پرسیس هنگام طراحی سایت فروشگاهی تماما رعایت شده است و در این مرحله دو قدم جلوتر از رقبا هستید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در مجموعه پرسیس وب بر اساس اصول سئو و بهتر هستش بگیم سئو محور انجام میگردد.

قیمت طراحی سایت شرکتی

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی

قیمت طراحی فروشگاه اینترنتی با توجه به فاکتورهای مختلف از جمله استفاده از امکانات، نوع طراحی، فضای مورد نیاز، تعداد صفحات مورد استفاده در طراحی سایت و … مشخص میگردد و بعد از نیاز سنجی مشتریان گرامی و بررسی تیم کارشناس طراحی سایت فروشگاهی و طبق یک پروپوزال تقدیم حضورتان میگردد.

پرسیس وب همیشه سعی میکند با توجه به نیاز های مشتریان حتی بدون افت یک درصد از کیفیت و خدمات قابل ارائه، قیمت حداقلی را در نظر بگیرد تا مشتریان گرامی به راحتی بتوانند بابت طراحی سایت شرکتی خود سرمایه گذاری کنند.

یادتون باشه که طراحی فروشگاه اینترنتی بر اساس استانداردهای جهانی وب، هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری محسوب می شود. اگر سرمایه گذاری با مشورت کارشناس مجرب طراحی سایت فروشگاهی به درستی انجام شود، به زودی برگشت هزینه را تجربه میکنید و شاهد سود می شوید.

شما هم به مشاوره رایگان طراحی فروشگاه اینترنتی دعوتید...

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می باشد. میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان
برخی از نمونه کارهای طراحی سایت
... شنیدن کی بود مانند دیدن ...