پروژه باشگاه اومند

طراحی سایت باشگاه اومند یکی از باحال ترین و پر انرژی ترین قراردادهای آژانس دیجیتال مارکتینگ پرسیس هستش. فروردین سال 99 بود که تلفن ما زنگ خورد. با پاسخ دادن به تماس متوجه صدای آقای جوانی حدود 21 یا 22 ساله شدیم که ظاهرا توسط شخص یا شرکت دیگری سایتی طراحی کرده بودن اما به دلیل نارضایتی از طراح قبلی خود و مشکلات سایت فعلی قرار شد با امضا قرارداد یکسری تغییرات در سایت فعلی اعمال کنیم تا شخص صاحب سایت بتونه به راحتی به مدیریت سایت خود بپردازه.

ذهن خلاق و نوآوری

ذهن خلاق مشتری و همکاران در پرسیس باعث شد که هر بار تغییرات و امکاناتی باعث پیشرفت و طولانی شدن روند پروژه اومند بشه. طولانی شدن این موضوع به قدری خوشایند و جالب بود که با امکانات بی نظیری که در این سایت پیاده سازی شد، و طرح خلاقانه و جالب سایت باعث شد علاوه بر دریافت کلی مجوزها و افتخارات مختلف، محصول برگزیده آموزشی در دوازدهمین دوره بزرگترین جشنواره ملی رسانه های دیجیتال بشه و همچنین با پیگیری های انجام شده به عنوان شرکت خلاق در معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری معرفی گردد و تندیس این موضوع رو در اختیار بگیرد.

موفقیت پشت موفقیت

موفقیت های پی در پی پروژه اومند باعث شد علاوه بر پیاده سازی و پشتیبانی وب سایت و تهیه سرورهای اختصاصی از جمله سرور قدرتمند جهت برگزاری کلاس های آنلاین، موفق به امضای بیش از 60 کلمه کلیدی سئو سایت اومند در حوزه آموزش بشیم.

و کلام آخر

بسیار خوشحال هستیم که تونستیم باعث موفقیت مشتریان خودمون بشیم و ما همیشه یاداور این هستیم که ماموریت ما موفقیت کسب و کار شما در حوزه آنلاین و دیجیتال مارکتینگ هستش.