درباره ما

شکل‌گیری برند پرسیس‌وب

پرسیس‌وب در تیرماه سال 1386 شکل گرفت. نام ( برند ) پرسیس‌وب متشکل از دو نام به نام‌های پرسیسکا و وب‌سایت می باشد. پرسیسکا در زبان یونانی به معنی ایران می‌باشد. شایان به ذکر است که در ابتدا با نام تهران‌وب فعالیت داشتیم و پس از چند سال فعالیت گسترده، با نام ( برند ) پرسیس‌وب ادامه فعالیت دادیم. در پایین خلاصه‌ای از تاریخچه پرسیس‌وب را آماده نموده تا بیشتر با پرسیس‌وب آشنا شوید…

2751003
6671

به کجا رسیدیم

در تابستان 1386 شرکت پرسیس‌وب که در آن زمان با نام تهران‌وب فعالیت داشت، تاسیس گردید. در ابتدای شروع فعالیت تنها خدمات طراحی سایت ارائه می‌نمودیم. با گذشت زمان و افزایش تعداد مشتریان توانستیم گامی بزرگ در این راستا برداریم. ما در همان روزهای ابتدایی کارمان اعتقاد داشتیم که تنها با ارائه خدمات حرفه‌ای می‌توانیم از بازار سهمی داشته‌باشیم. با تلاش و پشتکار و امید به پروردگار فعالیت خود را از همان ابتدا حرفه‌ای و کارآمد شروع کردیم

پیشرفت شرکت

با گذشت حدود 4 سال از شروع فعالیت و با توجه به گسترش کار، برآن شدیم یک تغییر و تحولی ایجاد نماییم. ابتدا نام مجموعه را از تهران وب به پرسیس وب تغییر دادیم و سپس خدمات میزبانی وب و ثبت دامنه را به صورت کاملا رسمی و حرفه‌ای آغاز نمودیم. به لطف پروردگار با ارائه خدمات کیفیت عالی توانسته رضایت مشتریان را جلب نموده و در این بازار به فعالیت خود ادامه دهیم. دلیل اصلی ماندگاری پرسیس وب در این بازار صداقت با مشتریان خود بود.

در سال 1392 خدمات حرفه ای هاست دانلود، نمایندگی میزبانی وب، سرور مجازی و سرور اختصاصی را به خدمات اصلی پرسیس وب اضافه نمودیم و در همین سال بود که با توجه به گسترش فعالیت و مشتریان برآن شدیم که خدمات پشتیبانی را 24 ساعته ارائه نماییم. با پشتیبانی 24 ساعته و هفت روز هفته دیگر مشتریان نگرانی کیفیت سرویس ها و خدمات را نخواهند داشت و با خیالی راحت و آسوده از خدمات و محصولات پرسیس وب استفاده نمودند.

20944999 [Converted]

و در ادامه...

فعالیت گسترده و حرفه‌ای پرسیس‌وب باعث شد تفکیکی در ارائه خدمات و محصولات داشته باشیم به طوری که خدمات طراحی سایت، طراحی پورتال، طراحی فروشگاه اینترنتی و بهینه سازی سایت را از خدمات میزبانی وب، ثبت دامنه و سرور جدا نمودیم. این اتفاق زمانی رخ داد که خدمات بازاریابی اینترنتی و برندسازی به خدمات دیگر پرسیس‌وب افزوده شد. امید است که در سال‌های آینده با گسترش بیشتر فعالیت‌ها و حوزه خدمات، فعالیت گسترده‌تری داشته باشیم.

شما هم به مشاوره و آنالیز رایگان دعوتید...​

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می‌باشد. شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان
برخی از نمونه کارهای طراحی سایت
... شنیدن کی بود مانند دیدن ...