خدمات سئو و بهینه سازی سایت

مقدمه ورود به بازار عظیم اینترنتی

seo-optimization-3100476-2582997

سئو و بهینه سازی وب سایت چیست؟

سئو و بهینه سازی سایت مخفف عبارت (Search Engine Optimization) است و به مجموعه کارهایی گفته می شود که برای افزایش رتبه سایت شما در نتایج جستجو انجام می شود. تکنیک های سئو باعث می شود که سایت شما در کلمات کلیدی مورد نظر برای مخاطبان بیشتر نمایش داده شود و در نتیجه ورودی سایت شما به طور چشمگیری افزایش پیدا خواهد کرد.

 

امروزه موتورهای جستجوگر مثل گوگل جزو مهمترین ابزار هایی هستند که کاربران در اینترنت استفاده می کنند. زیرا کاربران می توانند به سادگی چیزی را که در اینترنت به دنبال آن هستند، در آن ها جستجو کنند. به همین دلیل گوگل و… همیشه در حال واکاوی اطلاعات موجود در اینترنت هستند و برای سایت هایی که محتوای مناسب دارند را ارجحیت می دهد.

تفاوت سئو داخلی و سئو خارجی

شاید تا به حال شنیده باشید که بسیاری از بازاریابان از اصطلاح “سئو داخلی” استفاده می‌کنند ، اما در مورد تعریف واقعی آن نیاز به وضوح دارید. به عبارت ساده ، سئو داخلی به هر گونه کار بهینه سازی انجام شده در صفحه یا سایت اشاره دارد. تمامی سایت هایی که توسط پرسیس وب طراحی می شوند از لحاظ سئو داخلی کاملا بهینه هستند و تمام اصول فنی و داخلی سئو در آن ها رعایت شده است.

 

سئوی خارجی به هرگونه کار سئو که خارج از وب سایت انجام می‌شود ، مانند لینک سازی ، ارتباطات و بک لینک ها اشاره دارد.

بک لینک کردن، فرایند بدست آوردن بک لینک از منابع مختلف است. بک لینک ها  پیوندهایی هستند که از وب سایت‌های دیگر به وب سایت شما باز می‌گردند. لینک‌های پشتیبان راهی عالی برای نشان دادن مرتبط بودن وب سایت شما با موتورهای جستجو است. به عنوان مثال ، اگر یک وب سایت معتبر به سایت شما پیوند داده شود ، گوگل این را به عنوان نشان دهنده این می‌داند که وب سایت شما دارای محتوای ارزشمندی است. اگر تعدادی از وب سایت های تاسیس شده به سایت شما پیوند داده شوند ، سیگنال های ارزشمندی را نشان می‌دهد و بنابراین موقعیت شما را در موتورهای جستجو افزایش می‌دهد.

پرسیس وب تمام خدمات بک لینک ، کلمات کلیدی و… را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد، برای مشاوره رایگان و آنالیز سایت خود توسط کارشناسان ماهر با ما تماس بگیرید.

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

چرا از خدمات سئو و بهینه سازی پرسیس وب استفاده کنیم؟

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

اعتماد برند های مطرح به ما

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

انجام پروژه های موفق

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

افزایش رتبه سایت تضمینی

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

آنالیز رقبا و ارائه گزارش

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

پیدا کردن کلمات کلیدی پربازدید

سئو سایت - افزایش رتبه سایت در گوگل

درج رایگان محتوا با تقویم محتوایی

شما هم به مشاوره رایگان طراحی فروشگاه اینترنتی دعوتید...

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می باشد. میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان