طراحی سایت شرکتی

افزایش اعتماد و اعتبار شرکت شما

طراحی سایت شرکتی باعث اعتبار بخشیدن به کسب و کار شما و افزایش بهره‌وری و درآمد شرکت شما خواهدشد. اگر هنوز سایتی برای شرکت خودتان طراحی نکرده‌باشید، مطمئن باشید اکثریت بازار را از دست می‌دهید و رقبای شما به راحتی با داشتن سایتی حرفه‌ای، بهترین روش بازاریابی رو در پیش می‌گیرند و همیشه از شما جلوتر هستند.

طراحی وب سایت شرکتی اولین قدم برای ورود به عرصه و بازار اینترنتی شرکت شما می‌باشد. داشتن یک سایت اصولی و حرفه‌ای می‌تواند کمک بسیار زیادی به موفقیت شرکت شما در بازار تجارت جهانی کند و همین امر سبب می‌گردد، شرکت‌های کوچک و بزرگ، خصوصی و دولتی و همگی با طراحی سایت شرکتی، اولین و مهم‌ترین گام را به سمت دیجیتالی‌شدن بردارند.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود رقبا به فضای مجازی، داشتن یک و‌ب‌سایت حرفه‌ای برای شرکت شما امری ضروری به حساب می‌آید و با طراحی سایت شرکتی می‌توانید کاملا حرفه‌ای به رقابت بپردازید و با داشتن یک سایت حرفه‌ای در این دنیای مجازی، برنده رقابت شما باشید.

برای تصمیم‌گیری بهتر شما را به مشاوره رایگان با کارشناسان پرسیس‌وب دعوت می‌کنیم.

طراحی سایت شرکتی
راه اندازی وبسایت

خلاقیت در طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی کاملا بر اساس اصول سئو و استانداردهای جهانی وب باتوجه به نیازهای مشتریان انجام می‌گردد. امکاناتی مثل مدیریت صفحات، منوها، اخبار، مقالات، گالری تصاویر، گالری ویدیوها، گالری پادکست‌ها، مدیریت کاربران و بیش از ده‌ها امکانات دیگر، تنها بخشی از یک سایت شرکتی محسوب می‌گردد.

طراحی و چیدمان صفحات سایت شرکتی باید طوری انجام گردد که از نظر سرعت بدون کندی و سریع لود شود و دسترسی محتوا سایت به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد. طراحی صفحه سایت شرکتی دقیقا مانند دکور شرکت شما مشاهده می‌شود و هر چه مقدار زیباتر و خلاقانه‌تر باشد مسلما در جذب مشتری کمک زیادی می‌کند.

زیبایی را خلق می‌کنیم…

زیبایی طراحی سایت شرکت خودتون رو به دست متخصصان حرفه‌ای آژانس دیجیتال‌مارکتینگ پرسیس‌وب بسپارید تا با خلاقانه‌ترین و حرفه‌ای‌ترین چیدمان سایت خود مواجه شوید و همزمان با زیبایی تجربه سرعت عالی سایت رو به همراه امکانات کامل یک سایت شرکتی داشته‌باشید.

با سئو سایت شرکتی، حتما موفق هستید...

طراحی سایت شرکتی در مجموعه پرسیس‌وب براساس اصول سئو و بهتر هستش بگیم سئو‌محور انجام می‌گردد.

تضمین موفقیت

سئو یا همان بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجوگر مانند گوگل، می‌توان حتمی گفت یکی از راه های تضمینی در افزایش فروش و موفقیت قطعی کسب و کار آنلاین به حساب می‌آید.

بهترین راه

بعد از طراحی سایت شرکتی باید راهکاری برای افزایش فروش اینترنتی پیدا کرد که قطعا بهترین راه همین سئو سایت می‌باشد. انتخاب کلمات کلیدی و تولید محتوا براساس کلمات کلیدی هدف باید طبق تجربه چند ساله انجام شود تا در سریعترین زمان ممکن نتیجه سئو سایت خودتون رو مشاهده کنید.

بدون نگرانی

شما مشتری گرامی که طراحی سایت شرکتی شما توسط پرسیس وب انجام شده‌است، قطعا دیگر نگرانی بابت سئو فنی و داخلی سایت خود ندارید، زیرا توسط تیم پرسیس‌وب هنگام طراحی سایت تماما رعایت شده‌است و در این مرحله دو قدم جلوتر از رقبا هستید.

برخی از نمونه کارهای طراحی سایت

شنیدن کِی بود مانند دیدن

شما هم به مشاوره رایگان طراحی سایت دعوتید...​

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می‌باشد. شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان

قیمت طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی