طراحی اپلیکیشن

همیشه در دسترس باشید

چرا به اپلیکیشن نیاز داریم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش گوشی‌های موبایل در بین مردم، داشتن ارتباط مداوم با مشتریان یک نیاز اساسی هر کسب و کاری است. با طراحی اپلیکشین شما می‌توانید پل ارتباطی خود و مشتری را در کمترین زمان برقرار کنید.

ارائه خدمات در اپلیکیشن بسیار راحت‌تر و سریع‌تر از وب سایت انجام می‌شود و شما می‌توانید همواره با مخاطبان و مشتریان خود در تماس باشید و فاصله آن‌ها با شما تنها یک کلیک باشد.

آژانس پرسیس‌وب با ارائه خدمات اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی برای شما و کسب و کارتان می تواند باعث افزایش فروش و اعتبار شما و در نهایت افزایش مشتریان شما شود.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

اندروید یا iOS، مسئله این است!

تقریبا سیستم‌عامل همه‌ی گوشی‌های هوشمند یکی از دو پلتفرم اندروید یا iOS است.  طراحی و ساخت اپلیکیشن برای هر کدام از آن‌ها پیچیدگی خاص خودش را دارد اما اینکه شما کلا بیخیال یکی از آن‌ها شوید و تنها برای گوشی‌های اندروید یا iOS برنامه طراحی کنید می‌تواند باعث محدود‌شدن دامنه مخاطبان شما شود.

تیم تخصصی طراحی اپلیکیشن پرسیس‌وب آماده است بنابر نیاز اپلیکیشن شما را برای هریک از پلتفرم‌های اندروید و iOS طراحی کند.

طراحی انواع اپلیکیشن توسط پرسیس‌وب

تیم تخصصی پرسیس‌وب با داشتن دانش و تجربه فنی بالا توانایی طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن اندروید و iOS را برای مشتریان خود دارد. طراحی اپلیکیشن براساس نیاز کسب و کار شما می‌تواند جهش بزرگی در کارتان باشد.

طراحی انواع اپلیکیشن توسط پرسیس وب
طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن آموزشی

شما هم به مشاوره رایگان طراحی اپلیکشن دعوتید...​

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می‌باشد. شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان