طراحی اپلیکیشن

همیشه در دسترس باشید

چرا به اپلیکیشن نیاز داریم؟

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و گسترش گوشی های موبایل در بین مردم، داشتن ارتباط مداوم با مشتریان یک نیاز اساسی هر کسب و کاری است. با طراحی اپلیکشین شما می توانید پل ارتباطی خود و مشتری را در کمترین زمان برقرار کنید.

ارائه خدمات در اپلیکسیشن بسیار راحت تر و سریع تر از وب سایت انجام مشوند و شما میتوانید همواره با مخاطبان و مشتریان خود در تماس باشید و فاصبه آن ها با شما تنها یک کلیک باشد.

آزانس پرسیس وب با ارائه خدمات اپلیکیشن و طراحی اپلیکیشن به صورت اختصاصی برای شما و کسب و کارتان می تواند باعث افزایش فروش و اعتبار شما و در نهایت افزایش مشتریان شما شود.

طراحی اپلیکیشن
طراحی اپلیکیشن

اندروید یا iOS، مسئله این است!

تقریبا سیستم عامل همه ی گوشی های هوشمند یکی از دو پلتفرم اندروید یا iOS است. و طراحی و ساخت اپلیکیشن برای هر کدام از آن ها پیچیدگی خاص خودش را دارد اما اینکه شما کلا بیخیال یکی از آن ها شوید و تنها برای گوشی های اندروید یا iOS برنامه طراحی کنید میتواند باعث محدود شدن دامنه مخاطبان شما شود.

تیم تخصصی طراحی اپلیکیشن پرسیس وب آماده است بنا بر نیاز اپلیکیشن شما را برای هر یک از پلتفرم های اندروید و iOS طراحی کند.

طراحی انواع اپلیکیشن توسط پرسیس وب

تیم تخصصی پرسیس وب با داشتن دانش و تجربه فنی بالا توانایی طراحی و ساخت انواع اپلیکیشن اندروید و iOS را برای مشتریان خود دارد. طراحی اپلیکیشن بر اساس نیاز کسب و کار شما می تواند جهش بزرگی در کارتان باشد.

طراحی انواع اپلیکیشن توسط پرسیس وب
طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن خبری

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن شرکتی

طراحی اپلیکیشن

اپلیکیشن آموزشی

شما هم به مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن دعوتید...

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می باشد. میتوانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان