قیمت سئو

مقدمه ورود به بازار عظیم اینترنتی

marketer_online_1 [Converted]

هزینه و قیمت سئو چقدر است؟

حتما می‌دانید که سئو (بهینه سازی موتور جستجو) به بخش مهمی از بازاریابی دیجیتال تبدیل شده‌است. اما کسب‌وکارهای کوچک اغلب از آن غفلت می‌کنند و کمتر از نیمی از آن‌ها برای سئو بودجه درنظر می‌گیرند.

چرا؟ خوب، احتمالاً به‌ این دلیل است که قیمت‌گذاری SEO می‌تواند پیچیده باشد. هیچ مقدار هزینه استانداردی وجود ندارد، با حدود 5.6 میلیارد جستجو در گوگل در هر روز، اکثر مردم در اولین صفحه نتایج متوقف می‌شوند، پس سرمایه‌گذاری در سئو برای افزایش رتبه وب سایت و رشد کسب و کار شما ارزش زیادی دارد.

چرا باید برای سئو هزینه بپردازید؟

اگر وسوسه شده‌اید که پول خود را به جای سئو صرف تبلیغات کنید، این را بدانید هر چه بیشتر برای تبلیغات هزینه کنید، گران تر می‌شود ومجبور می‌شوید بیشتر هزینه کنید. این را باید بدانید سئوی خوب ارزان قیمت نیست. مسلما نباید این چنین باشد . شما به متخصصان برای تخصص و همچنین وقت آنها پول می‌دهید. با سرمایه گذاری در سئو شما در کوتاه و بلند مدت چندین برابر آن را با افزایش فروش و دیده شدن مداوم به دست می‌آورید.

قیمت سئو
قیمت طراحی سایت شرکتی

میزان قیمت و مشاوره رایگان

ما در آژانس دیجیتال مارکتینگ پرسیس‌وب، خدمات و راه حل‌های انعطاف‌پذیر و حرفه‌ای سئو را متناسب با بودجه کسب و کار شما ارائه می‌دهیم. با تخصص ما، شما می‌توانید بدون هزینه بیش‌ازحد از رقبای خود پیشی بگیرید. همین امروز با ما تماس بگیرید یا فرم زیر را پر کنید، و ما بسته های سئوی مناسب کسب و کار شما را برایتان آماده خواهیم‌کرد.

شما هم به مشاوره رایگان سئو دعوتید...​

مشاوره رایگان قبل از ثبت سفارش یک امر الزامی می‌باشد. شما می‌توانید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس حاصل نمایید و یا با تکمیل فرم رو به رو، همکاران ما، در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

فرم درخواست مشاوره رایگان