طراحی سایت به سبک پرسیس

تبدیل ایده های ذهنی شما در اینترنت

خلق یک هویت ماندگار…

طراحی سایت تنها با ایده متفاوت و خلاقیت میتونه تبدیل به یک هویت ماندگار برای شما شود. در طراحی وب سایت بیش از هر چیز به یک نگرش جدید نیاز داریم تا با خلاقیت در ایده، بهترین هویت کسب و کار شما را در اینترنت خلق کنیم.

طراحی و پیاده سازی سایت حرفه ای در دنیای کسب و کار به یک ضرورت تبدیل شده و کسب و کارهایی که برنامه ای برای ورود به دنیای وب نداشته باشند، به زودی با شکست مواجه میشوند. برای تضمین موفقیت کسب و کارت همین الان وارد دنیای وب بشو…

پرسیس وب با بیش از 15 سال سابقه و بیش از 1200 پروژه موفق، خدمات انواع طراحی وب سایت، طراحی سایت فروشگاهی، بیمه، نیازمندی ها، طراحی سایت املاک و … را تا زمان موفقیت کامل با خدمات پشتیبانی واقعی 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته بدون تعطیلی در کنار شما می باشد.

طراحی سایت حرفه ای
طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت بیمه

طراحی سایت به تضمین موفقیت کسب و کار شما

طراحی سایت، قطعا یکی از عوامل موفقیت کسب و کار شما هستش. با ورود به دنیای اینترنت و دیجیتال مارکتینگ، موفقیت کسب و کارت رو تضمین میکنی. داشتن یک مشاور متخصص از ابتدای ورود به دنیای وب تا حتی پس از موفقیت کسب و کارت به یک الزام تبدیل شده است. آژانس دیجیتال مارکتینگ پرسیس، خدمات طراحی سایت و پورتال را با مشاوران تخصصی و نیازسنجی کارفرما با رعایت اصول سئو و استانداردهای جهانی در طراحی ظاهری سایت ( UI و UX ) موفقیت کسب و کار شما را در حوزه آنلاین تضمین میکند.

همین حالا با مشاوران پرسیس وب تماس بگیرید.

مشاوره رایگان  طراحی سایت

2710475
طراحی سایت حرفه ای

پرسیس وب، طعم خوش تجارت الکترونیک

راهی آسوده برای تحقق بخشیدن به ایده ها در اینترنت

تعرفه طراحی سایت در پرسیس وب

قیمت طراحی سایت بر اساس نیازسنجی کارفرما و فاکتورهای دیگری مانند نوع طراحی متفاوت می باشد. پرسیس وب پلن هایی با عنوان طراحی سایت ارزان و سریع با توجه به سلایق و نیازسنجی بازار تهیه کرده است که دارای امکانات بی نظیری از یک سایت کامل می باشد. لیست امکانات طراحی سایت ارزان و سریع همزمان با ارائه پیش فاکتور و یا پیش قرارداد خدمت شما ارسال خواهد شد.

طبق جلسه مشاوره رایگان پس از بررسی نیازهای کارفرما اگر پلن های طراحی سایت ارزان و سریع جوابگو نباشد، با توجه به نیازهای کارفرما اقدام به تهیه یک پروپوزال حرفه ای میکنیم و پس از بررسی های لازم برآورد قیمت و زمان انجام میگردد.

مشاوره رایگان

ارزیابی نیازها

اعلام قیمت